Gamersx-hosting
Gamersx-hosting
Gamersx-hosting
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je jedan od najboljih foruma (hostinga) na balkanu !!!
 
HomeLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ovdje se mozete zaliti za Banove

Go down 
+3
EnErGy100
Kum_XXL
TryMe^Crisis
7 posters
AutorPoruka
TryMe^Crisis

TryMe^Crisis


Posts : 19
Points : 51
Reputation : 0
Join date : 2012-10-26
Age : 25
Location : [BiH] Tuzla

Ovdje se mozete zaliti za Banove Empty
KomentarNaslov komentara: Ovdje se mozete zaliti za Banove   Ovdje se mozete zaliti za Banove Icon_minitimeSat Oct 27, 2012 11:27 am

Ovdje se mozete zaliti na banove, ako mislis da ja Admin pogrijesio skidamo ban odmah, ali isto tako ako se izvines i ako neces vise to raditi ban vam moze biti skinut!!!!!!

Na vrh Go down
https://www.facebook.com/ademir.delicc
Kum_XXL




Posts : 3
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 2012-11-26

Ovdje se mozete zaliti za Banove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ovdje se mozete zaliti za Banove   Ovdje se mozete zaliti za Banove Icon_minitimeMon Nov 26, 2012 9:44 pm

[ProMiner - 161] Reflex ako Durex /rank
Krivolovac killed ninja9 with knife
Kicked by Console: "Admin 10gico te je cenzurisao. Razlog: ne psuj!. Jbg..."
Kicked : "Admin 10gico te je cenzurisao. Razlog: ne psuj!. Jbg.

boze,boze pa ovaj nije zrav !!
posle 2 h udjem na server i lik mi udari cenzuru
i to sto sam rekao kurve ste idete 5 vs 1 ma ovo je nemoguce!!!
Na vrh Go down
EnErGy100




Posts : 22
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 2012-10-26

Ovdje se mozete zaliti za Banove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ovdje se mozete zaliti za Banove   Ovdje se mozete zaliti za Banove Icon_minitimeTue Nov 27, 2012 1:32 pm

pa jel ovaj 10gico ikako noramlan odma mu skdajte admina
Na vrh Go down
https://gamersx-hosting.bosnianforum.com
Gost
Gost




Ovdje se mozete zaliti za Banove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ovdje se mozete zaliti za Banove   Ovdje se mozete zaliti za Banove Icon_minitimeTue Nov 27, 2012 1:48 pm

ti mu skini Wink
Na vrh Go down
EnErGy100




Posts : 22
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 2012-10-26

Ovdje se mozete zaliti za Banove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ovdje se mozete zaliti za Banove   Ovdje se mozete zaliti za Banove Icon_minitimeWed Nov 28, 2012 6:52 am

pa ja mu skinem ali zna sifru od gp i uvjek sebi daje admina
Na vrh Go down
https://gamersx-hosting.bosnianforum.com
RSX_01




Posts : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 2012-12-06

Ovdje se mozete zaliti za Banove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ovdje se mozete zaliti za Banove   Ovdje se mozete zaliti za Banove Icon_minitimeThu Dec 06, 2012 10:44 pm

OVAJ NOZLI NIJE NORMALAN BAN ME BEZ RAYLOGA KAO IMAM VH.PA SLEPAC NEZNA DA TREBA DA OKACI SEMO Pa tek onda ban.no sve to nema veze netreba meni unban ali ljudi tako vam admini teraju igrace.INACE IGRAM NA ZEMUN,POLJU I SMATRAM DA SAM JAKO DOBAR IGRAC JER OVO BOTOVI VASI OD ADMINA NEBI MOGLI NI NA CETU DA BUDU TAMO A NE NESTO VISE.POZZ.NETREBA MMI UNBAN OZBILJNO MOGAO SAM MOJ KLAN DA DOVEDEM CEO IMA NAS 11 IGRACA ALI MI BI OVDE SIGURNO BILI BAN.JOS JEDNOM POZZ.
Na vrh Go down
LaZaRiTiS




Posts : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 2013-02-22

Ovdje se mozete zaliti za Banove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ovdje se mozete zaliti za Banove   Ovdje se mozete zaliti za Banove Icon_minitimeFri Feb 22, 2013 5:45 pm

Ne mogu da verujem da sam sinoc dobio ban na serveru i da sam danas opet dobio ban >_< Prvi ban sinoc mi je udario admin J-a-s-k-o-o, nije me ni proverio razlog bana je bio wh, noga.

Sad sam dobio ban od admina Kojot >_<
Evo vam moj steam, skinite mi ban i ne dirajte me vise! STEAM_0:0:486817105
Ako treba postavicu demo.. Pozdrav. By: LaZaRiTiS
Na vrh Go down
Alfred921




Posts : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 2013-03-05

Ovdje se mozete zaliti za Banove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ovdje se mozete zaliti za Banove   Ovdje se mozete zaliti za Banove Icon_minitimeTue Mar 05, 2013 2:31 am

Admin: Koga Meda ---- Vreme: [05.03 - 03:26] ---- IP: 178.149.144.178
Nik: Alfred ----- ID: STEAM_0:1:60120218 ---- mID:
Razlog: wh ---- Trajanje bana: 300 minuta, bezveze ban nisam imao nista, nije trazio ni demo ni ss...
Na vrh Go down
kovalski




Posts : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 2013-03-21

Ovdje se mozete zaliti za Banove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ovdje se mozete zaliti za Banove   Ovdje se mozete zaliti za Banove Icon_minitimeThu Mar 21, 2013 4:57 pm

Zdravo. Neki kreten od admina me je banovao sa servera mislim da se potpisuje fragnet ili tako nesto, i to ne samo mene nego jos nekoliko ljudi. Cim vidi da neko ima malo bolji skor odma lupa ban a svo vreme igra i u opste ne ide u spec da proveri. Hocu da znate da NE ZElim unban vec samo da vam skrenem paznju na ovakve admine jer ce vam isprazniti server. Ja sam iskusan admin i znam o cemu vam pricam. Ako se ovako nastavi za 2 nedelje imacete po 2 igraca na serveru. Toliko od mene , Kovalski
Na vrh Go down
Sponsored content





Ovdje se mozete zaliti za Banove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ovdje se mozete zaliti za Banove   Ovdje se mozete zaliti za Banove Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ovdje se mozete zaliti za Banove
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Ovdje mozete stavljati slike i snimke sa servera

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Gamersx-hosting :: Unban:-
Idi na: